Proje Kategorisi: Akrilik

Millet Parkı Spor Kompleksi

Hatay İskenderun’da faaliyete geçen Millet Parkı Spor Kompleksi için projemiz tamamlanmıştır. Millet Parkı Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

Tuba Seyirtepe Evleri Spor Kompleksi

Hatay Kırıkhan ilçesinde proje yapımını üstlendiğimiz Tuba Seyirtepe Evleri Spor Kompleksi tamamlanmıştır. Tuba Seyirtepe Evleri Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

Vakıfbank Spor Kompleksi

Reyhanlı’da Vakıfbank için gerçekleştirdiğimiz spor kompleksi projemiz tamamlanmıştır. Vakıfbank Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

İsDemir Spor Kompleksi

İskenderun’da İsdemir Spor Kompleksi için gerçekleştirdiğimiz projemiz tamamlanmıştır. İsdemir Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

Düziçi Ortaokulu Spor Kompleksi

Osmaniye’de Düziçi Ortaokulu Bahçesine yapmış olduğumuz Halı saha, Basketbol ve Voleybol sahaları tamamlanmıştır. Okul Müdürü Sayın İlyas Bey’e ilgisi ve samimiyeti için teşekkür ederiz. Düziçi Ortaokulu Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

Jandarma Komutanlığı Spor Kompleksi

Gaziantep Jandarma Komutanlığı bahçesine, askerlerimizin kullanımı için yaptığımız spor kompleksi projemiz tamamlanmıştır. Jandarma Komutanlığı Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör

Altınvadi Rezidans Spor Kompleksi

BC Canpolat firması tarafından İskenderun’da yapımı devam eden Altınvadi Residence projesinin Spor Kompleksi tamamlanarak teslim edilmiştir. Bu vesile ile tanışmış olduğumuz Sn.Ümmet Bey’e, Sn.Ramazan Bey’e ve Sn.Vahti Bey’e teşekkür ederiz. Altınvadi Rezidans Spor Kompleksi Proje Galerisi:

Detayları Gör