Arşivler: Proje

Altınsaray Kapalı Halı Saha

Kahramanmaraş ilinde ticari olarak faaliyet gösterecek olan Altınsaray Spor Kompleksi Halı Sahası tamamlanarak teslim edilmiştir. Altınsaray Kapalı Halı Saha Proje Galerisi:

Detayları Gör

İsmail Doğan Erdinç Semt Stadı

Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunan İsmail Doğan Erdinç Stadı ihaleli işimiz süresi içerisinde tamamlanarak teslim edilmiştir. İsmail Doğan Erdinç Semt Stadı Proje Galerisi:

Detayları Gör

Alifakı Mahallesi Halı Sahası

Yapım işini üstlendiğimiz Kırkağaç İlçesi, Alifakı Mahallesi Halı sahası tamamlanarak teslim edilmiştir. Alifakı Mahallesi Halı Sahası Proje Galerisi:

Detayları Gör

Bağıllı Köyü Halı Sahası

Yapım işi firmamızca üstlenilen Isparta Gelendost Bağıllı Köyü Halı sahası tamamlanarak teslim edilmiştir. Bağıllı Köyü Halı Saha Proje Galerisi:

Detayları Gör

Nurdağı Belediyesi Kapalı Halı Saha

Gaziantep Nurdağı ilçesinde Nurdağı Belediyesi için tasarlanan Kapalı halı saha projesi tamamlanarak teslim edilmiştir. Nurdağı Belediyesi Kapalı Halı Saha Proje Galerisi:  

Detayları Gör

Sahil Spor Kompleksi Halı Sahası

İskenderun Belediyesi Sahil Spor Kompleksi Halı sahasının, yoğun kullanımlar neticesinde yıpranan çim halısı yenilenerek, sakatlık riski oluşturan çevre beton hatıllarına kauçuk karo ile yumuşatma uygulaması yapılmıştır. İskenderun Belediyesi’ne ve tüm İskenderun Halkına Hayırlı olsun. Sahil Spor Kompleksi Halı Sahası Proje Galerisi:

Detayları Gör

Sefa Atakaş Lisesi Halı Saha Onarımı

Sefa Atakaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halı sahasının yoğun kullanımlar neticesinde aşınan ve sakatlık riski oluşturan bölümlerinde lokal tamiratlar yaparak sahayı teslim ettik. Okul yönetimine ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Sefa Atakaş Lisesi Halı Saha Onarımı Proje Galerisi:

Detayları Gör

Fuat Tosyalı GSM Stadı Onarımı

İskenderun Belediyesi, Fuat Tosyalı Gençlik ve Spor Merkezi Stadında yağışlı havalarda oluşan ve amatör küme maçlarının yapılmasına engel olan su birikme sorunlarını yaptığımız altyapı çalışmaları ile çözerek teslim ettik. Fuat Tosyalı GSM Stadı Onarımı Proje Galerisi:  

Detayları Gör

Gölova Kapalı Halı Saha ve Tartan Seyir Alanı

Yapım işi Firmamızca üstlenilen 1500 m² Gölova Kapalı Halı Saha Projesi tamamlanarak teslim edilmiştir. Gölova Kaymakamlığı’na ve tüm Gölova Halkına hayırlı olması dileğiyle. Gölova Kapalı Halı Saha ve Tartan Seyir Alanı Proje Galerisi:

Detayları Gör

İskenderun Teknik Üniversitesi Halı Sahası

İskenderun Teknik Üniversitesi için projelendirdiğimiz Halı Saha tamamlanarak teslim edilmiştir. İskenderun Teknik Üniversitesi Halı Sahası Proje Galerisi:

Detayları Gör